TERMOFORMING TWORZYW SZTUCZNYCH

Alternatywa dla metody wtrysku

Korzystamy z oprogramowania CAD/CAM i wykonujemy formy prototypowe z tworzyw sztucznych oraz docelowe z aluminium

Masz do zrealizowania projekt nisko-, średnio- lub wysokoseryjny, którego nie opłaca się zrealizować metodą wtrysku? Chcesz zlecić wykonanie formy prototypowej z tworzywa sztucznego lub docelowej z aluminium? Powierz te zadania w nasze ręce! Termoforming wykonujemy, korzystając z innowacyjnych maszyn. Dzięki temu wykorzystujemy pełen potencjał tej technologii – tak, by realizować projekty o najwyższym stopniu skomplikowania.

Optymalizacja kosztów i czasu termoformowania

Realizujemy usługę termoformowania w krótkim czasie – zawsze zgodnie z harmonogramem ustalonym z Klientem. Stosowany sprzęt pozwala nam skrócić do minimum oczekiwanie na wykonanie zlecenia.

Oprogramowanie CAD/CAM – produkcja prototypów

Nasi inżynierowie wykonują formy prototypowe zgodnie ze specyfikacją Klienta. Wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie 3D CAM/CAD. Dzięki temu powstają projekty, które można sprawnie wdrożyć do produkcji.

Nowoczesny sprzęt – szerokie możliwości

Innowacyjne maszyny do termoformingu, z których korzystamy, dają możliwość w pełni automatycznego przetwarzania płyt z tworzyw sztucznych o rozmiarach do 1450 x 950 mm. Dzięki temu możemy realizować zlecenia dla wielu branż – także te nietypowe.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE