Przetwórstwo tworzyw sztucznych z zastosowaniem
zaawansowanych technologii

Wtrysk

Korzystamy z wtryskarek o sile zwarcia od 10 do 650 ton wyposażonych w roboty wieoolosiowe. Realizujemy również nietypowe projekty i uzyskujemy wysoką powtarzalność elementów z wielu rodzajów tworzyw.

Tampodruk

Dekorujemy oraz znakujemy detale i profile z tworzyw sztucznych metodą tampodruku wielokolorowego. Uzyskany nadruk jest wytrzymały i odporny na ścieranie.

Termoforming

Obsługujemy projekty nisko-, średnio- i wysokoseryjne. Przetwarzamy płyty o max rozmiarze 1450x950mm. Korzystamy z oprogramowania CAD/CAM i wykonujemy formy prototypowe z tworzyw sztucznych oraz docelowe aluminium.

Lakiernia

Pracujemy na nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej, mokrej linii lakierniczej. To najnowocześniejsza lakiernia w Polsce! Malujemy nawet bardzo duże detale – mieszczące się w płaszczyźnie 1,1 m x 1,1 m o wysokości max 210 mm. W trybie oscylacyjnym lub głowicą o 6 stopniach swobody. Wybór naszych usług pozwala skrócić czas realizacji zlecenia i zoptymalizować koszty. O jakości i powtarzalności powłoki dba wielkokomponentowa kuchnia farb firmy WAGNER.

Skrawanie i szybkie prototypowanie

Zgłoś się do nas, jeśli chcesz zlecić druk 3D w technologii FDM/SLS lub inną formę precyzyjnej obróbki z wykorzystaniem zaawansowanych 5-cio osiowych maszyn CNC. Nasi specjaliści wiernie przełożą Twój projekt na rzeczywistość.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE