OBRÓBKA SKRAWANIEM TS I SZYBKIE PROTOTYPOWANIE 3D

Rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb

Zespół inżynierów i project managerów PIMAR-PLASTICS dobierze odpowiedni proces produkcyjny do specyfiki Twojego projektu.

Wiedza i doświadczenie w branży PTS połączone z innowacyjnymi technologiami sprawiają, że podejmujemy się zadań wymagających spełnienia wygórowanych wymagań technicznych.

Nie jesteś pewien, jaki typ obróbki tworzyw sztucznych zlecić? Chcesz zamówić druk 3D w technologii Rapid Prototyping? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Centrum obróbcze CNC: próbne i docelowe formy do termoformowania

Maszyny CNC z parku maszynowego PIMAR-PLASTICS pozwalają wytworzyć nietypowe formy. Precyzyjny mechanizm sterowania i 100% automatyzacja to gwarancja bezkompromisowej jakości i powtarzalności wszystkich detali.

Szybkie prototypowanie 3D

Druk 3D pozwala wykonywać próbne i docelowe formy do termoformowania o skomplikowanych kształtach i zróżnicowanej funkcjonalności. Pracujemy w technologiach FDM i SLS. Wykonamy metodą Rapid Prototyping prototypy detali wytłaczanych i wtryskiwanych. W oparciu o dostarczony projekt, jak i ten wykonany przez naszych inżynierów zgodnie z Twoją specyfikacją.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE