PIMAR-PLASTICS

Tworzywa sztuczne nie mają przed nami żadnych tajemnic

PIMAR-PLASTICS to Twój partner w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

Korzystamy z zaawansowanych metod produkcji i obróbki. To pozwala nam wytwarzać skomplikowane części i detale zgodnie ze specyfikacjami przedstawionymi przez Klientów. Bez względu na to, jak wysokie wymagania stawia Twój projekt – dysponujemy technologią, która pozwoli je zrealizować. Szybko i precyzyjnie.

Działamy od 1984 roku, łącząc budowaną przez wiele pokoleń wiedzę o tworzywach sztucznych z innowacyjnym parkiem maszynowym i technologiami przyszłości – w tym Rapid Prototyping 3D.

To daje nam niemal nieograniczone możliwości produkcyjne. Zrealizuj swój projekt wspólnie z nami!

Dlaczego PIMAR-PLASTICS?

Doświadczenie

Ponad 38 lat na rynku i 10700+ mln wytworzonych detali o różnym stopniu skomplikowania.

Rozwiązania dla wymagających branż

Pracujemy m.in. dla branż: AGD, pożarniczej, górniczej, lotniczej, energetycznej, oświetleniowej, budowlanej, meblarskiej i okiennej.

Produkcja masowa

Posiadamy duże doświadczenie w wdrażaniu i produkcji masowej detali o wolumenach produkcyjnych wielu milionów sztuk rocznie, zachowując przy tym najlepszą cenę na rynku.

W pełni zautomatyzowana produkcja

Korzystamy m.in. z technologii CNC i robotów wieloosiowych, które zapewniają wysoką powtarzalność i precyzję każdego detalu oraz optymalizację kosztów.

Wiedza ekspercka

Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie i project managerowie. To specjaliści, którzy zaplanują proces produkcyjny zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zadbają o najwyższą jakość każdego detalu.

Terminowa realizacja zleceń

Zlecone nam produkcja i obróbka są wykonywane w krótkim czasie. Zawsze w terminie. To możliwe m.in. dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu magazynowemu i przemyślanej logistyce oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE